Swieze mieso sennik

Lub pewno stanowić piękna smaczniejszego w własnym domu, niż świeży, jednocześnie czysty i jedzący kotlet schabowy usmażony na medal i cieniutko potłuczony? Aby schabowy miał idealną strukturę, musi być odpowiednio roztłuczony - na tyle, by mięso broniło się delikatne, i po przysmażeniu kruche, i zarazem nie tak daleko, by kotlet nie był zbyt cienki, inaczej straci na soczystości. Ponadto w sukcesu bitek wołowych potrzebujemy pokroić mięso w wygodnej grubości plasterki, a wtedy tłuc je tłuczkiem do mięsa, by uzyskało odpowiednią grubość i organizację.

Rzecz jasna, przy tłuczeniu kotletów raz w tygodniu, w smaku z lekkiego, świeżego mięsa schabowego, wystarczy nam zwyczajny tłuczek do ciała, jakim będziemy mogli sam skontrolować jakość ubijanych kotletów. Ale przy większej kwocie kotletów, na przykład dla dziesięcioosobowej rodziny, lub jeśli lubimy każdego dnia jeść tradycyjny obiad z kotletami, albo gdy stosujemy do nich ciało coś niższej jakości, na przykład karkówkę lub łopatkę - wówczas przyda nam się domowa kotleciarka elektryczna.

tłumaczenia ustne

Takie urządzenie znajdzie zastosowanie również to, gdy przyrządzamy kotlety w domach żywienia zbiorowego, lub na potrzeby produkcyjne. Wtedy niemożliwością robi się tłuczenie kotletów ręcznie, bo można już zdjąć z grup, ponadto tłuczek do ciała jako danie napędzane siłą mięśni, nie rozbije mięsa na tak takiej samej grubości kotlety, co kotleciarka.

Dlatego też, jeśli potrzebujemy rozbijać mięso na kotlety często, w prawdziwej części, lub z zdrowego mięsa, oszczędźmy sobie wag i zainwestujmy w specjalistyczne urządzenie. Podłączona do prądu kotleciarka jest banalnie łatwa w obsłudze - wystarczy włożyć do niej kawałek mięsa odpowiedniej grubości jednym otworem, natomiast pozostałym otworem wyjdzie gotowy plaster porządnie roztłuczonego na wszelkiej grubości mięsa. Jeśli chce nam, by każde swoje kotlety były rozbite równomiernie, łatwo i łatwo, to nie ma piękniejszego wyjścia, kiedy właśnie kotleciarka do celu domowego lub przemysłowego. Wbrew pozorom nie jest to taki wysoki wydatek - miłośnicy tradycyjnych, domowych obiadów na pewno docenią możliwość posłużenia się w rozbijaniu mięsa na kotlety wygodnym urządzeniem prostym w obsłudze, w zachowaniu w czystości, i nie przesadnie kosztownym, jak potrafiło się zdawać.