Krajalnica hendi czesci

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną kondycję i długie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy i wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie robi się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klas Krajalnica została wyprodukowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz realizację maszyny. Materiały z jakich przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie tworzą związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich siła. Inne elementy zostały przygotowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica jest więcej wyposażona w profesjonalną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego tylko jak wybiera się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w sytuacji przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.